An şcolar 2023-2024
Campionatul interjudetean de Orientare Turistica
Cupa Dumbrava Minunata
REZULTATE:
  Brasov Andreea - clasa a V-a LOCUL I
  Sandu Laura - clasa a V-a LOCUL III
  Dicher Lucas - clasa a VI-a LOCUL I
  Iacob Ioan - clasa a VI-a LOCUL II
  Dulgheriu David - clasa a VI-a LOCUL III
  Nistor Narcisa - clasa a VIII-a LOCUL II
  Gontariu Georgiana - clasa a VIII-a Mentiune
  Ghiorghies Alexandru - clasa a VIII-a LOCUL I
  Spinu David - clasa a VIII-a LOCUL II
  Dascalu Daniel - clasa a VIII-a LOCUL III
  Dicher Thomas - clasa a VIII-a Mentiune
An şcolar 2022-2023
Campionatul national scolar de Orientare Turistica
Etapa nationala
REZULTATE:
  Dicher Lucas - clasa a V-a LOCUL II
Concursul Regional de Geografie „IONITA ICHIM”
REZULTATE:
  Dulgheru Narcis - clasa a V-a Locul III
  Dicher Lucas - clasa a V-a Locul II
  Armanu Adrian - clasa a VI-a Locul II
  Sandu David - clasa a VI-a Locul III
  Dicher Thomas - clasa a VII-a Locul II
  Dascalu Daniel - clasa a VII-a Locul II
  Spinu David - clasa a VII-a Locul III
Concursul Scolar National de Geografie „Mica olimpiada de Geografie - Terra ”
FAZA JUDETEANA
REZULTATE:
  Dulgheru Narcis - clasa a V-a Locul II
  Dicher Lucas - clasa a V-a Locul III
  Paduret Darius - clasa a V-a Locul III
  Armanu Adrian - clasa a VI-a Locul II
  Sandu David - clasa a VI-a Locul II
  Pricop Denis - clasa a VI-a Locul III
  Dumitrovici Eduard - clasa a VI-a Premiu Special
  Dicher Thomas - clasa a VII-a Locul II
  Dascalu Daniel - clasa a VII-a Locul II
  Spinu David - clasa a VII-a Locul II
  Dulgheru Daria - clasa a VII-a Mentiune
  Nistor Narcisa - clasa a VII-a Mentiune
Concursul Naţional de Geografie
„ La Şcoala cu Ceas”
Râmnicul Vâlcea
REZULTATE:
  Dicher Lucas - clasa a V-a LOCUL III
  Dicher Thomas - clasa a VII-a Locul I
An şcolar 2017-2018
Concursul Scolar National de Geografie „ Terra ”
Falticeni, 24 februarie 2018
REZULTATE:
  Scripca Simona - clasa a VII-a 97 puncte
  Cherneciuc Lorena - clasa a VII-a 85 puncte
  Prigoreanu Antonie - clasa a VII-a 82 puncte
  Spinu Matei - clasa a V-a 89 puncte
  Manea Alexandra - clasa a V-a 82 puncte
Concursul Naţional de Geografie
„ La Şcoala cu Ceas”
Râmnicul Vâlcea,ianuarie 2018
REZULTATE:
  Spînu Matei - clasa a V-a LOCUL III
  Cherneciuc Lorena - clasa a VII-a Mențiune
Concursul Intejudeţean de Orientare Turistică
„ Cupa Dumbrava Minunată”
Fălticeni,octombrie 2017
REZULTATE:
 Mihăilă Iulian categoria M 14 CL. VIII LOCUL II
  Tenciu Sorina categoria F 14 CL. VIII LOCUL II
Activitati :
Legaturi utile